Kurumsal

Kurumsal Bilgi

Özel aler yaşam engelli bakım merkezimiz 18 yaş üstü bay bayan zihinsel engel grubuna yönelik 7 /24 esaslı bakım hizmeti veren sosyal bir kuruluştur.

Misyonumuz 

Kuruluşumuz; Aile, Çalışma ve Sosyal hizmetler Bakanlığı tarafından onayları verilmiş, bakım ihtiyacı olan engelli bireylerin, bakım, sağlık, yaşama katılım ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için; personelimiz ve engellilerimiz ile bir aile ortamı içerisinde, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda tüm yasal mevzuat şartlarına bağlı kalarak zihinsel engellilere bakım hizmetlerini, insani değerleri en önde tutarak gerçekleştiren sosyal bir kuruluştur. 

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme kapsamında öncelikle bölgesel alanda tercih edilen bir bakım merkezi olabilmek için; gerekli yatırım ve planlamaları yapan, engellileri topluma kazandırmak için yaptığı faaliyetlerle diğer bakım merkezlerine örnek olan, en yeni teknolojileri kullanarak altyapısını modernize eden, marka değerini sürekli koruyan, son gelişmeleri takip eden bir kuruluş olmak.

Newer post older post home march 27, 2015 the https://masterwriter.org/ tools we have curated today are particularly useful for gmail users.